EL NOSTRE PATROCINADOR PRINCIPAL:

dilluns, 7 de setembre de 2015

Grup difícil pel Calafell a la IV Taça Latina

El Calafell tindrà un grup difícil (grup A) en la propera edició de la IV Taça Latina de Veterans, enfrontant-se amb el Mollet H.C., semifinalista de la Lliga A de veterans de la passada edició i que va ser el mateix equip que li va endossar un 0-8 en el partit pel tercer i quart lloc de la passada edició de la Taça Latina, disputada a Fuengirola, fa un any. En el mateix grup del Calafell hi haurà l'Andorra, un equip desconegut pels calafellencs, i l'Alcobacense, equip portuguès que ja ens va fer suar per a aconseguir el pas a semifinals de la passada edició de la Taça Latina.

En el grup B hi haurà l'equip amfitrió, el Palafrugell, dos vells coneguts, el Valldoreix i l'Alcalà, i un equip que va ser subcampió de la passada edició de la Taça Latina, l'Ordem-Camelos (Portugal). En el grup C, hi haurà el Barça, el Bassano (Itàlia), l'Alenquer Benfica (Portugal) i el Fuengirola. En el grup D, hi haurà el Voltregà, el GEiEG, la selecció andalusa i l'Escola Livre (Portugal).

En el grup de Veterans +50, hi jugaran l'Alenquer, el Trieste, l'Alges, el Centro Asturiano i els OldCats.

Aquí teniu el calendari de la IV Taça Latina Veterans d'Hoquei Patins que es disputarà els propers 25, 26 i 27 de setembre, a Palafrugell.

Dia Horas
25 12:00 Alenquer DOC vs Trieste
25 13:00 Mollet vs Alcobacense
25 14:00 Alenquer vs Bassano
25 16:00 Trieste vs Centro Asturiano
25 17:00 Alenquer DOC vs Alges
25 18:00 Escola Livre vs Voltrega
25 18:00 Palafrugell vs Ordem - Camelos
25 19:00 Centro Asturiano vs Old Cat
25 19:00 Fuengirola vs Bassano
25 20:00 Voltrega vs GEiEG
25 20:00 Calafell vs Mollet
25 21:00 Barcelona vs Alenquer
25 21:00 Alcalá vs Palafrugell
25 22:00 Andorra vs Alcobacense
25 22:00 Barcelona vs Fuengirola
25 23:00 Valldoreix vs Ordem - Camelos
25 23:00 Sel. Andaluza vs Escola Livre
26 9:00 GEiEG vs Sel. Andaluza
26 9:00 Calafell vs Andorra
26 10:00 Valldoreix vs Palafrugell
26 10:00 Ordem - Camelos vs Alcalá
26 11:00 Alcobacense vs Calafell
26 11:00 GEiEG vs Escola Livre
26 12:00 Sel. Andaluza vs Voltrega
26 12:00 Fuengirola vs Alenquer
26 13:00 Bassano vs Barcelona
26 13:00 Alcalá vs Valldoreix
26 14:00 Andorra vs Mollet
26 14:00 Old Cat vs Alenquer DOC
26 15:00 Alges vs Trieste
26 16:30 1º Grupo C vs 2º Grupo D
26 16:30 1º Grupo D vs 2º Grupo C
26 17:30 1º Grupo A vs 2º Grupo B
26 17:30 1º Grupo B vs 2º Grupo A
26 18:30 Trieste vs Old Cat
26 18:30 Alges vs Centro Asturiano
26 20:00 Vencedor Jg. 33 vs Vencedor Jg. 31
26 20:00 Vencedor Jg. 34 vs Vencedor Jg. 32
27 10:00 Old Cat vs Alges
27 11:00 Centro Asturiano vs Alenquer DOC
27 12:00 Vencedor Jg. 37 vs Vencedor Jg. 38

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada